Вівторок , 07.12.2021

Тернопіль закупить 30 низькопідлогових автобусів

На вулицях міста з’явиться більше комфортних великих автобусів.

автобуси

Тернопіль продовжує оновлювати автобусний парк. У місті з’являться 30 сучасних низькопідлогових автобусів, які будуть закуплені для комунального транспортного підприємства. Нові автобуси зможуть покращити якість та швидкість перевезення пасажирів у всіх напрямках Тернопільської громади.

Деталі

На засіданні сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли рішення про надання дозволу КП «Міськавтотранс» укласти договір фінансового лізингу для закупівлі 30 низькопідлогових автобусів.

На сесії погодили внесення змін до бюджету Тернопільської громади на 2021 рік, у результаті чого комунальному підприємству «Міськавтотранс» додатково спрямовано 16 млн грн на придбання цих автобусів, а саме, для оплати авансового платежу.

Характеристики автобусів

Автобуси будуть низькопідлогові середньої місткості (до 65-ти пасажирів) довжиною до 10 м та відповідатимуть стандарту екологічної безпеки не нижче EURO-5.

Для мерії, у пріоритеті – саме великі та середні низькопідлогові автобуси, які найкраще задовольняють потреби тернополян, у тому числі з особливими потребами. Тому Тернопіль поступово відмовляється від старих «маршруток» на користь сучасних комфортабельних автобусів.

Основні переваги для міста та містян низькопідлогових комунальних автобусів:

  1. Комфорт. Саме так, комфортний громадський транспорт, просторий салон, чистота – це перевага низькопідлогових автобусів.
  2. Доступність низькопідлогових автобусів для людей з інвалідністю. Люди з інвалідністю мають вільно користуватися транспортом щодня.
  3. Усі пільгові категорії без обмежень, а також пенсіонери, учні та студенти щодня їздять у комунальних автобусах і тролейбусах БЕЗКОШТОВНО.
  4. На зупинках громадського транспорту встановлено монітори з похвилинним розкладом.
  5. Підконтрольність комунального транспортного підприємства міській раді.

Читайте також:
Чи зміняться тарифи на тепло і гарячу воду для тернополян у листопаді