Середа , 01.02.2023

2,39 проміле: у Тернополі спіймали п’яного водія, який гнав зі швидкістю 100 км/год

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння.

спідометр

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 8 листопада 2021 року у місті Тернополі. Близько першої години ночі на вулиці Спортивна патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Фольксваген Транспортер”, який порушував правила дорожнього руху, а саме перевищив швидкість на більше, ніж 50 км/год від максимально допустимої.

Тобто в межах населеного пункту він рухався зі швидкістю понад 100 км/год.

Окрім того під час спілкування у кермувальника були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Алкотестер показав результат – 2,39 проміле, що майже у 12 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

Водій із отриманим результатом не погодився. Йому запропонували пройти повторний огляд у медичному закладі, але він відмовився.

Відтак, на порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (нетверезе керування транспортним засобом).

У судовому засіданні водій свою провину визнав та розкаявся у вчиненому.

Дослідивши матеріали справи, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Фольксваген Транспортер” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Постанова судді набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі пішохід створив аварійну обстановку і отримав 850 гривень штрафу