Неділя , 23.01.2022

Майже 200 тис грн видурили аферисти у жительки Бучаччини

До співробітників відділення поліції №2 міста Бучача із заявою про шахрайство звернулася 55-річна жителька одного із сіл колишнього Бучацького району.

Зі слів жінки, невідомі особи видурили у неї майже 200 тисяч гривень, обіцяючи повернути кошти, які вона витратила начебто на неефективне лікування.

Про це сьогодні, 12 січня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Потерпіла розповіла правоохоронцям, що тривалий час через кур’єрську службу замовляє препарати, сподіваючись покращити стан здоров’я. Проте наприкінці грудня їй зателефонував чоловік, представилася співробітником установи, що займається розслідуванням випадків шахрайств у сфері торгівлі медпрепаратами, та повідомив, що таблетки, які купувала жителька Бучаччини, є неефективними, а він допоможе повернути витрачені кошти та ще й моральну компенсацію відсудити.  Жінка пристала на пропозицію незнайомця.

Шахрайська схема, у яку втягнули потерпілу, – не нова.  Її суть полягає у тому, що у людей, обіцяючи повернення коштів начебто за неефективні ліки, згодом під різним приводами вимагають гроші. Так сталося і з бучаччанкою. Жінка, будучи переконаною, що її справою займається компетентна установа, перечислила на вказаний невідомою особою рахунок майже двісті тисяч гривень.

На даний час поліцейські проводять оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи чи осіб, причетних до шахрайських дій. Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Жителів області поліцейські застерігають не займатися самолікуванням рекламованими препаратами, і не сподіватися, що за їх неефективність хтось вам поверне кошти.

Читайте також: Двоє травмованих: у поліції розповіли деталі вчорашньої аварії на Теребовлянщині