Неділя , 23.01.2022

За 2 проміле водій з Бучаччини отримав 17000 гривень штрафу

Бучацький районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 20 листопада 2021 року у селі Жизномир, що на Бучаччині.

Ввечері, близько 21.00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21081” (“вісімка”), який порушував правила дорожнього руху – був пошкоджений передній номерний знак.

Під час зупинки водій не увімкнув аварійну світлову сигналізацію, а також виявилося, що у нього відсутній страховий поліс.

А також під час спілкування у водія були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Алкотестер показав результат 2,01, проміле, що у 10 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судовому засіданні кермувальник свою провину визнав та розкаявся у вчиненому.

Дослідивши матеріали справи, Бучацький районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21081” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

28 грудня постанова судді набрала законної сили.

Читайте також:
У Тернополі пішохід створив аварійну обстановку і отримав 850 гривень штрафу