Понеділок , 20.05.2024

У Тернополі водій “Дачії” їхав п’яним і заробив 10 діб арешту

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 7 грудня 2021 року у місті Тернополі. Вночі, близько 01.30, на вулиці Лесі Українки патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Дачія Логан”, який порушував правила дорожнього руху.

Під час спілкування у кермувальника були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння – запах алкоголю, порушення координації рухів, порушення мови тощо.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій на місці зупинки і у медичному закладі відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

На кермувальника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому суд розглянув справу без присутності на засіданні особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, в тому числі й відеозапис з місця події, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Дачія Логан” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді 10 діб адміністративного арешту з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Водій не погодився із таким рішенням суду і наразі його намагається оскаржити, подавши апеляційну скаргу.

Читайте також:
У Тернополі на Бродівській п’яний водій “Фольксвагена” влетів під вантажівку