Четвер , 19.05.2022

Гуморист Максим Галкін обурився брехнею росіян та різко засудив обстріл Одеси

Російський гуморист Максим Галкін засудив дії російської влади та висловив співчуття постраждалим внаслідок жорстоких дій окупантів в Одесі.

У відео в Instagram артист звернувся до журналістів та високопосадовців рф із закликом припинити розповсюджувати брехню.

“Вчора, напередодні світлого свята Великодня, у день сходження благодатного вогню, летять крилаті російські ракети у житловий будинок в Одесі. Гине родина, гине тримісячна дитина. Як це все б’ється? От як це? Поясніть мені”, – запитав він.

“Почнемо з того, що крилаті ракети не повинні прилітати у житлові будинки і в будні, не лише на свята. Але ви водночас молитеся з патріархом Єрусалимським за мир. Ви приїжджаєте і везете благодатний вогонь до Москви, і при цьому ця ж влада посилає ці ракети. Чи це знову не ми? Я вже чув пояснення, що ці високоточні ракети потрапили до житлового будинку, тому що українське ПВО збило ці ракети. Тобто, не повинно працювати ПВО і тоді все буде добре?” – сказав Галкін.

“В такій кількості страшних речей винна Росія, але при цьому говорить, що не є винною. Звірства в Бучі – це не ми, малайзійський боїнг – це не ми, Маріуполь зрівняли з землею – це не ми, в Одесу летить ракета – це ми, але не зовсім ми. Все – не ми. А ми що там робимо? Глибокі співчуття всім рідним загиблих. Світла пам’ять”, – промовив артист.

Нагадаємо, у суботу, 23 квітня, російські окупанти здійснили обстріл Одеси, під час якого дві ракети влучили у житлові будинки. У результаті обстрілу 6 людей загинули, серед яких тримісячне немовля, і ще майже два десятки людей отримали поранення.

Гуморист Максим Галкін одним із перших зірок російського шоу-бізнесу публічно виступив із заявою проти війни в Україні, яку розпочала росія. У відповідь російські пропагандисти почали жорстко критикувати Галкіна за його громадянську позицію.

Через кілька днів після початку війни Галкін разом з дружиною Аллою Пугачовою та дітьми виїхали до Ізраїлю, де наразі й перебувають.

Раніше Максим Галкін та Алла Пугачова неодноразово висловлювався проти політики російської влади щодо України.
В опозиційних російських ЗМІ стверджують, що іноді ті позиції, які Пугачова не могла сказати особисто, вона озвучувала через Галкіна.

Також поширюється думка про те, що Пугачовій у росії іще готові простити її проукраїнську позицію, а от Галкіну – ні.

Читайте також:
Внаслідок ракетного обстрілу Одеси загинули 5 людей, серед них немовля