Неділя , 29.05.2022

Псевдобанкір обікрав жителя Хоросткова на 28000 гривень

Житель Хоросткова став жертвою шахрайства – чоловік втратив понад 28 тисяч гривень.

зарплата на Тернопільщині

Про це сьогодні, 6 квітня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Зазначається, що понад 28 000 гривень зникло з карткового рахунку мешканця Хоросткова. Після спілкування з псевдопрацівником банку, чоловік отримав сповіщення про зняття грошей.

Додзвонювач, який представився працівником банку повідомив чоловіку про можливість збільшення кредитного ліміту. Краянин погодився, але для цього йому необхідно було уточнити персональні дані, що він й зробив. Вже згодом заявник отримав оповіщення про успішну здійснену транзакцію.

За фактом шахрайства працівники поліції розпочали досудове розслідування відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Як не стати жертвою шахрайства?

Поліцейські звертаються до власників карткових рахунків:

  •  не повідомляйте ПІН-код картки та ні в якому разі не зберігайте ПІН-код у гаманці чи разом з карткою;
  •  не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку.

Працівники банку ніколи не перевіряють ваші персональні дані. Окрім цього не потрібно розголошувати коди, які приходять вам на ваш мобільний номер, і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр.

У разі, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з аферистами, завершуйте телефонну розмову та телефонуйте на гарячу лінію банківської установи.

Андрій ЗІНЧУК

Читайте також:
На Тернопільщині поліцейські ліквідували наслідки ракетних обстрілів