Неділя , 22.05.2022

У Тернополі шахрайка, яка завищила ціну на оренду житла для біженців, отримала штраф

Тернопільський міськрайонний суд  визнав винною у вчиненні адміністративного правопорушення 43-річну мешканку обласного центру.

Жінка здавала в оренду вимушено переселеним особам чужу квартиру за значно завищеними цінами.

Про це сьогодні, 11 травня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Нагадаємо, на гачок аферистки потрапили жителі столиці, які тікали від бомбардувань.  Вони, приїхавши до Тернополя, почали шукати квартиру і натрапили на шахрайку. Зловмисниця у перші дні війни  сама винайняла помешкання за 4000 тисячі гривень в місяць, а на киянах вирішила заробити чималі гроші. Потерпілі платили 2500 гривень за добу, ще й з передоплатою. Жодних договорів чи документів орендодавиця їм не надавала.

На квартирі переселенці прожили 14 днів і почали шукати щось дешевше. Уже згодом вони дізналися, що потрапили в пастку аферистки.

Квартирними питаннями почали займатися правоохоронці. Підозрювану у шахрайстів розшукали. Її притягнуто до адміністративної відповідальності згідно статті 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Згідно рішення суду порушниця зобовязана сплатити штрафні санкції у розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 гривень.

Читайте також по цій темі:
За два тижні 35000 грн: тернополянка здавала біженцям житло в оренду за космічними цінами

Leave a Reply

Your email address will not be published.