Середа , 06.07.2022

На Тернопільщині патрульні групи за три дні перевірили документи у майже 1000 осіб

За цей період вручено повістки 333 чоловікам, котрі підлягають мобілізації.

Задля запобігання диверсійній діяльності на території області, перевірки реєстрації внутрішньо-переміщених осіб та взяття їх на військовий облік на Тернопільщині з 18 червня організовано роботу спільних патрульних груп.

До складу груп входять на лише поліцейські, а й представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військової служби правопорядку, органів місцевого самоврядування. Загалом щодня на патрулювання в області виходить 25 груп.

Про це сьогодні, 21 червня, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

За інформацією управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області, з 18 по 20 червня було здійснено перевірку документів у майже тисячі осіб. Серед них виявлено 140 внутрішньо-переміщених осіб, котрі не стали на військовий облік та  майже 70 осіб, котрі перебувають на території області без реєстрації. За цей період вручено повістки 333 чоловікам, котрі підлягають мобілізації.

Робота спільних патрульних служб триватиме й надалі. Поліцейські звертаються до громадян з розумінням поставитися до перевірок та завжди носити з собою документи, які засвідчують особу.

Читайте також:
Оперативна інформація Генштабу ЗСУ станом на ранок 21 червня (ВІДЕО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.