Вівторок , 28.03.2023

2,2 проміле: у Тернополі спіймали і покарали дуже п’яного водія

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

авто алкогольЯк вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 18 березня цього року у Тернополі. Вранці, близько 11.40, на вулиці Вишневецького працівники поліції зупинили водія автомобіля “Хюндай Соната”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. На табло алкотестера висвітлило результат 2,2 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судовому засіданні водій визнав свою провину та розкаявся у вчиненому.

Отож, дослідивши матеріали справи, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Хюндай Соната” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому 17000 гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
1,99 проміле: на Кременеччині спіймали і покарали дуже п’яного водія скутера

Leave a Reply

Your email address will not be published.