П’ятниця , 30.09.2022

У бою з окупантами загинув кулеметник з Борщівщини Богдан Зуляк

У бою з окупантами загинув командир кулеметного відділення однієї з бойових бригад Збройних Сил України, молодший сержант Богдан Зуляк

Сумну звістку повідомив у суботу, 20 серпня, начальник другого відділу Чортківського РТЦК та СП підполковник Богдан Вербіцький.

“На Борщівщину надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, командира кулеметного відділення однієї з бойових бригад Збройних Сил України, молодшого сержанта Богдана Зуляка із села Збручанське Мельнице-Подільської ОТГ”, – йдеться у повідомленні.

Богдан загинув 19 серпня під час ведення бойових дій від осколкових поранень після масованого артилерійського обстрілу.

Проходив військову службу за контрактом. Був вправним та професійним військовим, ставав кращим спеціалістом бригади за своєю військово-обліковою спеціальністю. Будував плани, радів життю, нещодавно одружився. Але ненависні рашисти обірвали життя молодого воїна на злеті його кар’єри та початку сімейного життя.

“У лютому, перед початком війни, йому виповнилось тільки 21 рік. Нехай добрий, світлий спомин про нашого Захисника-Героя назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував. Вічна пам’ять Герою!”, – йдеться у дописі начальника відділу.

Читайте також:
На Борщівщині прощаються із загиблим героєм Олегом Бураковим

Leave a Reply

Your email address will not be published.