Середа , 05.10.2022

У Тернополі на Гайовій водій “Ланоса” попався п’яним і заробив 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 16 березня цього року у місті Тернополі. Близько п’ятої години ранку на вулиці Гайовій працівники поліції зупинили водія автомобіля “Деу Ланос”, який порушував правила дорожнього руху і перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Драгер показав результат 2,58 проміле, що майже у 13 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій “Ланоса” не з’явився, хоча повістку отримав особисто. Причину неявки не повідомив, клопотань про відкладення розгляду не подавав, тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Деу Ланос” визнати винним у вчиненні адміністративного порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки без оплатного вилучення транспортного засобу. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
Житель Бучаччини давав поліцейським 100 доларів за те, щоб порвали адмінпротокол

Leave a Reply

Your email address will not be published.