П’ятниця , 30.09.2022

Тернопіль допомагає армії, але й не забуває про своїх містян

У Тернополі продовжуються поточні ремонти доріг, дворів, будівництво колектора.

Вже більше півроку триває повномасштабна агресія московської орди. Українські воїни мужньо б’ються з ворогом. Зрозуміло, що основні кошти бюджетів різного рівня спрямовуються на підтримку Збройних сил. Проте, незважаючи на брак коштів, тилові міста мають підтримувати в належному стані міську інфраструктуру та здійснювати поточні ремонтні роботи.

Це розуміють у Тернополі, де продовжують ремонтні роботи. Ремонтуються як основні магістралі, так і міжквартальні проїзди та прибудинкові території. Цьому сприяє добрі погодні умови.

Дамба Тернопільського ставу

Так, на перетині вулиць Івана Мазепи–Дружби–Чумацька–дамба Тернопільського ставу тривають роботи з фрезерування та асфальтування  раніше підготовлених ремонтних карт. На цій ділянці після завершення усіх робіт буде запроваджено нову схему організації дорожнього руху.

В межах виконання поточного ремонту дорожнього покриття, проводиться підготовка ремонтних карт та асфальтування й на вул. 15 Квітня.

Галицький колектор

На вул. Андрея Шептицького завершуються роботи з відновлення підходів до автомобільного моста через р. Серет, де сьогодні наносять гідроізоляцію монолітної розподільчої плити.

Окрім того, у місті триває влаштування котловану дощового колектора на вул. Галицькій і транспортній розв’язці вулиць Збаразька – Галицька – Вояків дивізії «Галичина» – Бродівська.

На зупинці громадського транспорту, що на вул. Антіна Манастирського, проводиться відновлення елементів благоустрою, зокрема триває влаштування посадкового майданчика фігурними елементами мощення.

Двори та міжквартальні проїзди

На ділянці від вул. Олени Теліги до вул. Івана Котляревського, 24 тривають роботи з відновлення покриття тротуару, де наразі підрядники демонтували старі бордюри та влаштовують нові.

Паралельно у Тернополі триває ремонт дворів та міжквартальних проїздів за адресами: вул. Івана Мазепи, 1; вул. Іванни Блажкевич, 5; вул. Торговиця, 14–18; вул. Галицька, 41; вул. Олександра Смакули, 1; вул. Лесі Українки, 29.

Нагадаємо

«Галицький колектор» збиратиме всі талі води з території мікрорайонів «Канада», «Східний», «Сонячний», «Центр», «Мікрорайон № 6», «Мікрорайон № 13 «Північний». Це один з найважливіших проєктів міської влади, який повинен вирішити проблему підтоплення та зробити Тернопіль ще більш зручним для проживання містом.

Читайте також:
Сергій Надал: Їх іменами будуть названі вулиці, їх пам’ятники та пам’ятні дошки будуть прикрашати українські міста та села

Leave a Reply

Your email address will not be published.