Неділя , 27.11.2022

Суші сети: як правильно смакувати та де замовити найкращі

У сучасному світі замовлення їжі на дім – доволі звична справа. Це чудова можливість не лише посмакувати смачненьким, але й спосіб зекономити час та гроші.

Беззаперечним лідером в цьому випадку є суші сети, які можна замовити чи не в кожному закладі харчування.

Проте, як виявляється, багато людей їдять цю закордонну страву геть неправильно. Саме тому, сьогодні ми розкажемо, як смакувати сетами та де замовляти найкращі.

Як правильно їсти суші

В першу чергу слід запам’ятати, що оригінальні суші – тобто ті, які вважаються традиційною японською стравою – це блюдо з мінімальною кількістю інгредієнтів – рис, риба, інколи яйце (омлет). Ба більше, там не завжди присутнє норі.

Проте сьогодні «в моді» суші сети з великою кількістю інгредієнтів та додаткових спецій. Саме через останні багато хто їсть роли неправильно. І ось які помилки, на думку експертів Sushi/pizza39, є найпоширенішими:

 1. Вживання концентрату соєвого соусу. Заклади харчування надають клієнтам правильний соус, тоді як в магазинах продають концентрати, про що зазначається на упаковці. В такому випадку його слід розвести дистильованою водою.
 2. Суші та роли слід вмочувати лише на третину. Тоді страва не буде перенасиченою смаком соусу та й не буде розлазитися через розмоклий рис.
 3. Імбир надають для того, аби освіжити рецептори під час споживання різних видів суші. Тому їсти його треба вже після конкретного рола, а не одночасно з ним.
 4. Суші та роли не слід зберігати в холодильнику. Навіть кілька годин на холоді призводять до втрати смаку, задубіння рису та норі.
 5. Якщо ви замовляєте сет з різними видами ролів, то є певна ієрархія їхнього споживання – від овочевих до з більш жирною начинкою.

Де замовити

Коли вже ми розібралися з тим, як правильно їсти суші та роли, то тепер слід зрозуміти, де замовляти суші сети в м. Тернопіль. Тут на допомогу приходить заклад Sushi/pizza39. Серед його переваг:

 1. Великий асортимент різноманітних суші та ролів.
 2. Швидка доставка.
 3. Використання лише свіжих та якісних продуктів.
 4. Різноманітні акції та знижки.
 5. Приємна ціна – на рівні з іншими конкурентами.
 6. Наявні подарунки до дня народження (за підтвердження документально).

Як бачимо, правильно їсти суші та роли – ціле мистецтво, якому необхідно вчитися. Проте важливо знайти, де можна замовляти найсмачніші набори в Тернополі. Тут на допомогу приходить Sushi/pizza39. Великий асортимент страв, приємні ціни та швидка доставка – чудове поєднання. Особливо, якщо не забувати про акції та подарунки!

Leave a Reply

Your email address will not be published.