Неділя , 27.11.2022

Багатофункціональні рюкзаки для ручної поклажі Mark Ryden

Щоб подорож літаком була комфортною та приємною, важливо мати при собі всі необхідні речі — документи, гаджети, змінний одяг, косметику, ліки тощо.

Найкращим видом ручної поклажі вважається легкий і практичний рюкзак.

Досвідчені мандрівники обирають зручні та компактні рюкзаки Mark Ryden, тому що:

  • можна не боятися, що багаж загубиться під час транспортування;
  • це чудова можливість заощадити гроші на оплаті багажу;
  • не потрібно чекати, щоб забрати валізу після приземлення, — можна одразу з літака вирушати у своїх справах.

Корисні поради щодо вибору рюкзака для ручної поклажі

Головним критерієм під час вибору рюкзака для ручної поклажі є його розмір. Усі авіакомпанії висувають досить серйозні вимоги до припустимих розмірів ручної поклажі. Ці показники можуть відрізнятися на кілька сантиметрів, та в середньому не повинні перевищувати 55 × 40 × 20 см, а вага — 10 кг. Якщо рюкзак із м’якими стінками має трохи більші розміри, у нього можна скласти менше речей і стиснути до необхідних габаритів.

Найзручніші рюкзаки для ручної поклажі — прямокутні, схожі на невелику валізу. Така форма дає можливість максимально навантажити рюкзак і при цьому залишитися в межах припустимих габаритів.

Рюкзак для ручної поклажі повинен мати кілька зручних відділень та кишень. Це особливо важливо, коли подорож буде довгою. Якщо ви хочете взяти із собою планшет або ноутбук, вибирайте рюкзак зі спеціальним відділенням для гаджетів. Дуже зручно, коли є кишеня на внутрішньому боці спинки рюкзака: туди можна покласти всі потрібні документи.

Рюкзаки для ручної поклажі відрізняються за дизайном та колірною гамою. Найпрактичнішими для поїздок вважаються темні кольори — чорний, сірий, синій або коричневий. Але це справа смаку, до того ж яскравий рюкзак складніше загубити.

Матеріал рюкзака має бути легким, але при цьому міцним і довговічним. У дорозі такий рюкзак можна легко почистити вологими серветками.

Рюкзаки Mark Ryden — це найкращий варіант для подорожей, оскільки вони виготовлені з міцного та водостійкого матеріалу, мають захищене ортопедичною подушкою відділення для ноутбука та зручні кишені. Ортопедична спинка рюкзаків вентилюється, тому комфорт під час носіння забезпечено.

Leave a Reply

Your email address will not be published.