Неділя , 27.11.2022

У Тернополі на “Канаді” п’яний водій “Жигулів” їздив по всій дорозі

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 27 березня цього року у Тернополі. Ввечері, близько 21.00, працівники поліції на вулиці Коновальця (масив “Канада”) зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2107” (“Жигулі”), який на дорозі здійснював небезпечні маневри, виїжджаючи в тому числі і на бордюри, встановлені між тротуаром та проїжджою частиною.

Під час спілкування у кермувальника були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився спочатку на місці зупинки. Драгер показав 2,2 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

Водій з отриманим результатом не погодився і виявив бажання пройти повторний огляд у медичному закладі. Втім, згодом, прибувши у медзаклад, відмовився від проходження повторного огляду, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху.

На водія “Жигулів” склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (нетверезе керування транспортним засобом).

Водій та його адвокат кілька разів просили про відкладення розгляду справи, вказуючи кожного разу інші причини. А коли суд врешті решт приступив до розгляду справи, водій подав письмове клопотання, в якому заперечив свою провину. Вказав, що автомобілем не керував, а матеріали не містять доказів його провини. Відтак, просив закрити справу за відсутністю складу порушення.

Однак суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що поліцейські зібрали належні докази, які в повній мірі доводять провину водія.

Отож, у підсумку Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2107” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
На Тернопільщині зіткнулися Volkswagen і Dodge. Троє осіб травмовано

Leave a Reply

Your email address will not be published.