Субота , 04.02.2023

Вибираємо фасадні фарби: ключові критерії, властивості та асортимент

Переважна більшість будівельних конструкцій потребує зовнішнього декорування. Але тут на заваді стають атмосферні умови. Зазвичай вони спричиняють агресивний вплив, руйнуючи застосовані матеріали.

Проте таким факторам відмінно протистоять фасадні фарби з каталогу інтернет-магазину Околоремонта. Тут можна вибрати продукцію провідних виробників на найкращих умовах.

снєжка

Якими характеристиками відрізняються фасадні фарби від інтернет-магазину компанії Околоремонта, і яких видів вони бувають?

Такий матеріал, звичайно ж, вибирається з урахуванням кольору, структури, об’єму фасування. Але набагато більш актуальними є ключові критерії, за якими можна купити фасадні фарби. В Україні така продукція сертифікується за міжнародними стандартами. Каталог інтернет-магазину Околоремонта наповнюються продукцію тільки тих виробників, які теж дотримуються єдиних світових вимог до якості та функціональності таких матеріалів.

Характеристики

В даному магазині можна вибрати й замовити фасадну фарбу з гарантією якості та інших характеристик. До них можна віднести:

  • Міцність. Фасадна фарба наноситься на поверхні, які піддаються різного роду атмосферним впливам, а також з часом деформуються. Тому вона має бути доволі міцною.
  • Вологостійкість. Під дією дощів та інших опадів може руйнуватися стіна чи будь-яка інша будівельна конструкція. Фарба має захищати їх від проникнення вологи в товщу матеріалу.
  • Стійкість до сонячного ультрафіолету. Якісна фасадна фарба не буде блякнути, розтріскування та відлущуватися, навіть якщо вона нанесена на поверхню з південного чи східного боку.
  • Паропроникність. Стіни мають дихати пропускати назовні зайву пару. Стосується це і фарби, яка на них наноситься. Тоді вся конструкція не буде руйнуватися від накопиченої в ній вологи.
  • Стійкістю до забруднення. Фарба має бути такою, в яку не всотується волога й бруд. Найкращий вибір — матеріал, який після висихання можна мити. Це може бути акрилова, силіконова чи поліуретанова фарба.

Різновиди фарб

Вибрати й купити фасадні фарби в інтернет-магазині компанії Околоремонта можна самих різних видів. При цьому можна орієнтуватися за їх:

  • Властивостями. Найбільш актуальним є рівень адгезії, відсутність запаху, придатність до миття, швидкість висихання, зносостійкість, наявність захисних характеристик.
  • Призначенням. Такі фарби можна вибрати для нанесення по металевій, дерев’яній, бетонній, поштукатуреній, оцинкованій чи шиферній поверхні будівельних конструкцій.
  • Складом. В залежності від умов застосування можна вибрати фасадні фарби акрилові, гумові, масляні, на водній основі, водоемульсійні, силіконові, полівініл-акрилові.

Якщо вам потрібні фасадні фарби, купити недорого з доставкою по Україні їх можна в інтернет-магазині компанії Околоремонта. Наші спеціалісти допоможуть підібрати матеріали, які будуть відповідати вашим потребам та вподобанням. У будь-якому випадку їх якість та витривалість будуть гарантовано високими.

Leave a Reply

Your email address will not be published.