П’ятниця , 31.03.2023

2,5 проміле: у Підгайцях спіймали і покарали нетверезого водія “Ніссану”

Авто новини Тернопільщини: Підгаєцький районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було зафіксовано 4 червня 2022 року у місті Підгайці. Ввечері, близько 23:00, на вулиці Шевченка працівники поліції зупинили водія автомобіля “Nissan Teana”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки. Драгер показав результат 2,53 проміле, що майже в 13 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (нетверезе керування транспортним засобом).

Водій двічі клопотав про відкладення судового засідання, а на третій раз не з’явився до суду, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали справи, Підгаєцький районний суд постановив водія автомобіля “Nissan Teana” визнати винним у вчиненні інкримінованого адміністративного порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
Майже три проміле: на Кременеччині спіймали і покарали нетверезого водія “Опеля”

Leave a Reply

Your email address will not be published.