Субота , 25.05.2024

Кіберполіція заблокувала 18 каналів та груп, які поширювали рух “Редан” (ВІДЕО)

Штучне поширення субкультури ПВК “Редан – це спроба  російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність.

У Харкові правоохоронці встановили 245 учасників масового заходу

Тож оперативні служби разом із Кіберполіцією встановлюють джерела фінансування, адміністраторів  цих інформаційних каналів та організаторів масових заходів.

Про це сьогодні, 28 лютого, повідомили у прес-службі Національної поліції України.

“Провокування конфліктів і масових бійок між підлітками – таку мету ставлять перед собою організатори  зібрань молоді, утім поліцейські завадили реалізувати ці злочинні задуми. Загалом протягом двох днів у різних регіонах держави відбулося близько 30 зібрань молоді. Правоохоронці оперативно відреагували і не допустили конфліктних ситуацій між підлітками”. – йдеться у повідомленні.

За словами начальника управління ювенальної превенції Національної поліції України Василя Богдана,  до управлінь та відділів поліції запросили понад 700 осіб. Більшість із них – це неповнолітні. Тож ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи із підлітками та їхніми батьками. При цьому роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.

За його словами, поліцейські уже заблокували 18 каналів та груп, які були створені для «розкручування» цього молодіжного руху та дестабілізації ситуації всередині країни. Оперативні служби разом із Кіберполіцією встановлюють джерела фінансування та адміністраторів цих інформаційних каналів.

«Аби не дати ворогу успішно провести свою ІПСО і застерегти дітей від необдуманих вчинків, ми спілкуємося із адміністраціями та педагогічними колективами навчальних закладів, але головне: ми звертаємося до батьків і закликаємо їх бути друзями своїх дітей, проводити з ними більше часу, підтримувати їх, цікавитися, з ким вони спілкуються і як проводять дозвілля,  – зазначив Василь Богдан.

Нагадаємо, впродовж останніх двох днів у кількох містах України були зафіксовані молодіжні зібрання за участі ймовірних прихильників руху ПВК “Редан”. У Тернополі таких прихильників наразі не виявлено.

Читайте також:
На війні загинув житель Гримайлівської громади Олег Ставничий