Неділя , 14.07.2024

Міський голова Тернополя побував у розташуванні наших захисників з 44 тернопільської бригади

Більше ніж рік українські військові підрозділи мужньо боряться з рашистськими агресорами. Серед них наша героїчна 44 артилерійська бригада.

Минулого тижня наших артилеристів на передовій відвідав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Допомога армії від Тернополя

8 березня у чергову поїздку до наших захисників на передову вирушили тернопільські волонтери «Допомога армії від Тернополя». Цього разу доставили посилки та передачі у напрямку Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської та Сумської областей.

«Наші волонтери продовжують працювати та доставляти посилки для наших захисників. Понад 70 пакунків від своїх рідних та близьких отримають військові. Традиційно вантаж ще доукомплектували буржуйками, військовою формою та взуттям, спальними мішками, павербанками та генераторами, – розповів міський голова Сергій Надал.

44 бригада

Міський голова Тернополя розповів про емоції від особистої зустрічі з бійцями тернопільської 44 бригади

«Дякую усім нашим героям, які мужньо захищають Україну і наближають перемогу! Сьогодні я мав честь відвідати на фронті наших захисників з 44 бригади. В їхніх очах я побачив запал і незламну віру в перемогу. І доказ цьому – їхні досягнення на полі бою. Завдяки допомозі представників бізнесу Тернополя, працівникам міської ради та  КП «Тернопільелектротранс» вдалося придбати вантажний автомобіль, який передали нашим воїнам. Також передали дрон, буржуйки, спальники, бушлати. Слава всім, хто зараз стоїть на захисті незалежності і волі України», – підкреслив Сергій Надал.

Мобільна стоматологія

Також міський голова зустрівся на передовій з тернопільськими лікарями-стоматологами, які в польових умовах рятують від зубного болю наших Героїв.

«На передовій, у місці розташування наших воїнів, відвідав лікарів Тернопільської міської стоматологічної поліклініки.  Саме тут, у мобільній стоматології, вони надають допомогу нашим захисникам. Я хочу подякувати їм за надзвичайну роботу та професіоналізм. Від початку роботи нашої мобільної стоматології більше півтисячі захисників на фронті отримали необхідне лікування. Я вдячний всім, хто допомагає нашим воїнам та наближає перемогу!», – розповів Сергій Надал.

Нагадаємо

Мобільна стоматологія обладнана стоматологічною установкою, стерилізаційним відділенням, кондиціонером і усім необхідним для того, щоб проводити терапевтичне та хірургічне лікування у польових умовах. Також кабінет обладнаний устаткуванням для ортопедичної допомоги пацієнтам. Кожного бійця на фронті лікують два стоматологи.

Читайте також:
Сергій Надал: Громада підтримає, захистить та допоможе дітям та родинам загиблих Героїв