Вівторок , 23.07.2024

Понад три проміле: у Кременці спіймали і покарали нетверезого водія ВАЗу

Кременецький районний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було зафіксовано 2 липня 2022 року у місті Кременці. Ввечері, близько 21:00, на вулиці Шевченка працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 21114”, який порушував правила дорожнього руху.

Під час спілкування у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився зі згоди водія на місці зупинки.

Алкотестер показав 3,36 проміле, що майже в 17 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

Водій з отриманим результатом погодився. Відмовився від можливості проходження повторного огляду у медичному закладі.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій ВАЗу не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Причини неявки не повідомив. Тому справу розглянули без присутності у залі засідань особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Кременецький районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 21114” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
Понад три проміле: поблизу Підволочиська спіймали нетверезого водія, але не змогли його покарати