П’ятниця , 14.06.2024

А хто замовив мера Тернополя Сергія Надала?

Мера Чернігова усунули від посади, мера Полтави усунули від посади, тепер хочуть усунути Надала?

У «святість» Сергія Надала тернополяни не вірили давно, але події останнього місяця свідчать про одне: свободівський мер західноукраїнського міста комусь перейшов дорогу. Хто міг замовити тернопільського мера?

Останні тижні на голову мера Тернополя посипалися інформаційні атаки, «чорний піар» і плітки. Що з того всього фейк? І чи є в тому правда?

Скоро можуть бути вибори і владі потрібні лояльні мери обласних центрів… Так, саме підготовки до виборів, бо весь київський «бомонд» вже активно готується до виборів, не чекаючи закінчення війни. Так от на фоні підготовки до виборів в Україні проглядається дуже «сумна» тенденція: міських голів з найвищими результатами на виборах 2020 року планомірно усувають.

Усунуто  міського голову Чернігова Владислава Атрошенка

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко керував Черніговом з 2015 року. Люди обрали його знову у 2020 році Владислав Атрошенко став одним з мерів, який мав найбільшу кількість голосів серед всіх міських голів України – 77,5%. 2022 рік і початок повномасштабного вторгнення стали великим випробуванням для міста. Чернігів оточили з усіх боків. Розпочались бомбардування.

Майже місяць місто жило в оточенні. Рашисти підірвали мости. Не було довозу харчів, ліків. В Чернігові зникло світло, опалення, вода. У місті в цей час залишалося близько ста тисяч людей. Владислав Атрошенко був разом з чернігівцями. Обороняв, будував барикади, робив запалювальну суміш в пляшках, тримав порядок в місті, допомагав. І саме він став першим в історії незалежної України мером, якого через суд відсторонили з посади. За що? Логічне запитання. Ні, він не співпрацював з ворогом. Ні, не за корупцію.

В перші дні війни міські голови отримали рекомендацію терміново вивезти найближчих родичів. Але у власності мера Чернігова був електричний автомобіль. Чи далеко заїхала б таким автомобілем його жінка з дітьми? Тому Атрошенко відправляє жінку і дітей на службовому авто, а в цей час його водій їде приватним транспортом мера на Захід країни. Ось і все порушення. Нікого не цікавило, скільки чиновників відправляло своїх рідним службовим транспортом. Хто і як тікав.

Мер міста Чернігова, які пройшли через оточення, який залишався в своєму місті і мав найбільший рейтинг був відсторонений і рейтинг, і його робота під час оточення, і ризик, що його вб’ють, щоб дестабілізувати ситуацію в місті, не стали аргументом для суду. На місце мера Чернігова призначили міську військову адміністрацію, де голова може одноосібно приймати рішення. Без виконкому, без депутатів, без громади…. Будь-які питання. Одноосібно.

Усунуто  міського голову Полтави Олександра Мамая

Інший випадок, який показує що в Україні поступово зачищають мерів, справа мера Полтави Олександра Мамая. Міським головою його обрали ще у 2010 році. Олександр Мамай мав велику підтримку серед жителів міста, на посаді був третю каденцію. Який привід знайшли, щоб «позбутися» його? Мера Полтави Олександра Мамая засудили до 5 років в’язниці умовно у справі про працевлаштування до комунального підприємства осіб, які були з ним знайомі, через що бюджет втратив 500 тисяч гривень…

Невже є окрема людина, яка знаходить приводи для судових справ? Очевидно, що для ґрунтовного розслідування проти політичних суперників потрібно багато доказів, але головне, часу! А комусь дуже треба швидко прибрати голів і поставити «своїх» людей, які, як маріонетки, чітко виконують накази.

В останні дні розпочалась атака на мера Кременчука…..

І зараз мер Тернополя Сергій Надал.

То кому перейшов дорогу очільник Тернополя? НАЗК складає протокол проти Сергія Надала через конфлікт інтересів. Розміщає статтю під гучним заголовком і через лічені хвилини її передруковують десятки загальноукраїнських медіа. Зверніть увагу: НАЗК не дає інформації скільки міських голів в Україні отримували премії у 2022 році? Скільки міністрів отримували премії у 2022 році? Скільки заступників? Скільки суддів? Чиновники НАЗК вірять, що Надал один в Україні премії отримував? Смішно. Людей не обдуриш. Надал не святий, але тернополян так легко не надуриш. То хто ж замовив  Надала? Скоро побачимо.

Читайте також:
У Тернополі церкві УПЦ МП заборонили користуватися земельною ділянкою