Четвер , 18.07.2024

BAS Будівництво. Управління фінансами

BAS – це система автоматизації будівельного управління, яка включає в себе різноманітні технології, пристрої та програмне забезпечення для оптимізації роботи будівельних систем, зокрема опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, освітлення, систем безпеки, контролю доступу та інших.

Управління фінансами в будівництві – це система планування, контролю та аналізу фінансових операцій в процесі будівництва. Вона включає в себе ведення бухгалтерського обліку, аналіз витрат та прибутку, управління бюджетом, управління ризиками, фінансовий аналіз та прогнозування майбутніх фінансових результатів.

Для ефективного управління фінансами в будівництві необхідно мати кваліфікованих спеціалістів, які мають розуміння особливостей фінансового управління в цій галузі, знання законодавства, навички ведення бухгалтерського обліку та аналізу даних. Крім того, важливо мати сучасні інструменти для управління фінансами, такі як програмне забезпечення для бухгалтерського обліку та аналізу даних, які допоможуть збільшити ефективність роботи та зменшити ризики.

Програмний продукт BAS Будівництво. Управління фінансами є комплексним рішенням для автоматизації бухгалтерського обліку та управління фінансами в будівельних компаніях. Програмне забезпечення BAS Будівництво. Управління фінансами дозволяє вести облік фінансів, операцій з продажу та закупівлі матеріалів, планувати та контролювати витрати на будівництво, формувати звіти та аналізувати фінансові показники компанії.

Програмний продукт BAS Будівництво. Управління фінансами має такі функції:

  • Бухгалтерський облік: облік фінансових операцій, реєстр податкових накладних, формування звітності для податкової служби, облік розрахунків з контрагентами, ведення касової книги та банківських операцій.
  • Управління фінансами: планування та контроль витрат на будівництво, підготовка та виконання бюджету компанії, аналіз фінансових показників, формування звітності для керівництва компанії.
  • Управління матеріальними ресурсами: ведення обліку запасів матеріалів та товарів, замовлення та закупівля матеріалів, контроль за складом запасів.
  • Управління проектами: планування та контроль за виконанням будівельних проектів, розподіл ресурсів між проектами, аналіз ефективності проектів.

Програмний продукт BAS Будівництво. Управління фінансами допомагає будівельним компаніям оптимізувати управління фінансами та підвищити ефективність управління будівельними проектами.

Вартість програмного продукту на 20 лютого 2023 року становила 18 тисяч гривень. Кожному клієнту надається безкоштовна консультація для ознайомлення з продуктом та узгодження всіх деталей проекту.