Вівторок , 25.06.2024

Особливості вологостійкого ламінату

Ламінат, який може витримати вологість, є ідеальним варіантом для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, кухні або приміщення з доступом до вулиці.

Цей вид відрізняється від звичайного тим, що він має водостійку поверхню та здатний зберігати свою форму та вигляд навіть при взаємодії з рідиною.

В які місця купують ламінат з підвищеною вологістю

Ламінат з підвищеною вологістю призначений для приміщень, де повітря має високу вологість, наприклад, для ванних кімнат, кухонь, балконів або для використання в комерційних приміщеннях з високою вологістю повітря, наприклад, басейнах, фітнес-центрах або спортивних залах. Такий ламінат має підвищену стійкість до вологи та зносу, що дозволяє йому зберігати свій вигляд та якість на протязі довгого часу. Крім того, такий ламінат зазвичай має антибактеріальні властивості та легко очищується, що робить його досить популярним вибором для приміщень з високою вологістю.

Особливості такого ламінату полягають у використанні спеціального затверджувача, який набухає під дією води та ущільнює поверхню. Це дозволяє ламінату залишатися в ідеальному стані навіть під впливом рідин. Важливо зазначити, що ламінат з підвищеною вологістю не є водонепроникним, тому не слід залишати стояти воду на його поверхні.

Ціна на вологостійкий ламінат у Івано-Франківську може бути трохи вищою у порівнянні зі звичайним через використання спеціальних матеріалів та технологій його виготовлення. Однак, зважаючи на його корисні властивості та довговічність, він може стати вигідним вкладенням у якості підлогового покриття.

Ціна ламінату для ванної кімнати може залежати від кількох факторів:

  • виробник;
  • якість матеріалу;
  • дизайн;
  • товщина;
  • розміри панелей.

Як правило, ламінат високої якості з більш привабливим дизайном та більш товстими панелями буде дорожчим. Вартість може також відрізнятися в залежності від місця придбання та умов продажу, наприклад, акційні ціни або знижки на обсяг. Також важливо враховувати витрати на доставку та монтаж, які можуть бути додатковими витратами. В будь-якому випадку при виборі варто звернути увагу не тільки на ціну, а й на якість та довговічність матеріалу, оскільки це вплине на ефективність та тривалість експлуатації.

Багато інтернет-магазинів пропонують безкоштовну доставку в межах країни або знижки на доставку для замовлень певної вартості. Це робить покупку онлайн ще більш вигідною та зручною. Більшість інтернет-магазинів пропонують якісний товар від відомих виробників, а також надають гарантії на свої продукти. Ви можете перевірити відгуки про товар та магазин перед покупкою, що дозволить вам зробити вірний вибір.