Неділя , 14.07.2024

Що таке овердрафт та в чому його переваги

Овердрафт — це послуга банківського кредитування, яка дозволяє клієнтам використовувати кошти зі свого банківського рахунку до певного ліміту.

Вона може бути дуже корисною у разі тимчасового дефіциту грошей або несподіваних витрат. У цій статті ми розглянемо, що таке овердрафт, його плюси та способи оформлення в Україні.

Що таке овердрафт?

Овердрафт — це своєрідна позика, яка видається клієнту банку на його поточному рахунку. Це означає, що ви зможете використовувати суму, яка перевищує баланс на карті, до певного ліміту. У більшості випадків банки встановлюють обмеження в залежності від кредитної історії та доходів клієнта.

Плюси овердрафту

До переваг цієї послуги можна віднести:

  1. Можливість швидкого одержання коштів. Клієнти можуть отримати доступ до овердрафту в будь-який час, коли це необхідно, без необхідності звертатися до банку.
  2. Зручність використання. Овердрафт не вимагає застави або додаткових гарантій, тому його можна використовувати для покриття будь-яких несподіваних витрат.
  3. Гнучкі умови. Більшість банків пропонують вигідні умови щодо цього продукту, які можуть бути адаптовані під потреби та можливості кожного клієнта.

Цей кредит — зручний інструмент, який дозволяє дотягнути до зарплати, здійснити незаплановану покупку, пройти лікування тощо. При цьому ви зможете користуватися грошима без відсотків, якщо погасите позику за певний термін, який зазвичай становить 40-60 днів.

Способи отримання овердрафту в Україні

Розглянемо, як можна отримати цю позику:

  1. Звернення до банку. Для отримання позики необхідно звернутися до фінансової установи, в якій ви маєте рахунок. Банк проведе оцінку вашої кредитної історії та можливостей, після чого відкриє можливість використання продукту.
  2. Мобільний додаток. Багато банків в Україні дозволяють клієнтам використовувати свої додатки для отримання овердрафту. Для цього необхідно зареєструватися в додатку та запросити послугу на свій поточний рахунок.
  3. Оформлення онлайн. Деякі фінустанови надають послугу оформлення продукту через інтернет. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті та пройти процедуру верифікації особи.

Якщо у вас залишилися питання або хочете отримати кредит на вигідних умовах, то рекомендуємо вам звернутися до Банку Львів. Тут ви зможете відкрити рахунок та отримати овердрафт, після чого користуватися ним на регулярній основі. Це дуже зручно та вигідно, але не варто забувати, що це кредит. Тому його потрібно використовувати з розумом та відповідальністю. Не слід зловживати цією послугою, оскільки високі відсоткові ставки можуть призвести до заборгованостей та проблем із погашенням боргу.

В цілому овердрафт — це зручна та гнучка послуга, яка може стати в пригоді у разі несподіваних витрат. Але перед її використанням необхідно ретельно оцінити свої можливості та уважно вивчити умови та процентні ставки, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Джерело: Сайт www.banklviv.com