Вівторок , 23.07.2024

У Тернополі почали ремонтувати дорогу на вулиці Бродівській

Цими вихідними у Тернополі розпочалися  роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на вул. Бродівській. 

Про це сьогодні, 1 травня, повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради.

“Тривають роботи з відновлення проїжджої частини від вул. Збаразька до моста на вул. Бродівській. Підрядна організація повністю проведе ремонт дорожнього полотна, також будуть підняті в рівень з дорогою і відремонтовані люки-колодязі, що буде більш зручно для проїзду, – розповідає міський голова Сергій Надал. – На ділянці кільцевого руху збільшено кількість смуг для проїзду транспорту. Це допоможе розвантажити рух та уникнути заторів, які раніше тут утворювалися. Окрім цього буде відремонтована і пішохідна ділянка від вул. Збаразької до Бродівського моста. За сприятливих погодних умов роботи планують завершити до середини травня”.

Рух ділянкою ремонту частково обмежено. Водіїв просять бути уважними, дотримуватися правил дорожнього руху.

1 травня у Тернополі будуть проводитися роботи з поточного ремонту, зокрема, фрезерування на  вул. Омеляна Польового, вул. Іллі Рєпіна, вул. Андрія Чайковського, вул. Андрія Малишка, вул. Глибока, вул. Польова. Асфальтування доріг виконуватиметься на вул. Квітки Цісик, вул. Омеляна Польового, вул. Іллі Рєпіна, вул. Андрія Чайковського.

Окрім того, проводяться роботи з відновлення покриття у міжквартальних проїздах та на прибудинкових територіях: вул. Євгена Коновальця, 18; вул. Чернівецька, 52-58; вул. Соломії Крушельницької, 1А; просп. Степана Бандери, 72; вул. Лесі Українки, 8. Впорядковується пішохідна доріжка та сходовий марш на вул. Богдана Лепкого, 5.

Читайте також:
Як вибрати та де встановити лаву на заміській ділянці