Вівторок , 23.07.2024

За ухилення від мобілізації житель Тернопільщини отримав 3 роки тюрми

Мешканця Збаразької громади засуджено до позбавлення волі за ухилення від призову на військову службу.

Про це сьогодні, 26 травня, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Збаразьким районним судом Тернопільської області до 3 років позбавлення волі засуджено військовозобов’язаного, 31-річного мешканця місцевої громади, за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (ст. 336 КК України)”. – йдеться у повідомленні.

Прокурор Теребовлянської окружної прокуратури довів у суді, що чоловік перебував на обліку в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний.

Після оголошення та проведення загальної мобілізації у зв’язку з військовою агресією проти України обвинувачений пройшов медичний огляд та був визнаний військово-лікарською комісією здоровим та придатним до проходження військової служби у Збройних Силах України.

Отримавши повістку для відправлення до військової частини, з метою ухилення від проходження військової служби під час мобілізації, він без поважних причин, не маючи підстав для відстрочки від призову на військову службу, у грудні 2022 року не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Відтак, за вироком суду, військовозобов’язаний проведе 3 роки за ґратами. Вирок ще не набрав законної сили.

Читайте також:
На Тернопільщині працівниця міграційної служби попалася на хабарі у розмірі 6000 доларів