П’ятниця , 21.06.2024

Навіщо потрібно утеплювати фасад

Фасади будівель відіграють важливу роль у збереженні тепла та комфорту всередині приміщень. Утеплення фасаду квартири – це процес, який може принести багато користі мешканцям.

У цій статті ми розглянемо випадки, коли утеплення фасаду є необхідним заходом, а також обговоримо переваги такої процедури.

  • Старі будівлі: Якщо ваша квартира знаходиться в старій будівлі, ймовірність наявності тепловтрат через фасади вище. Старі матеріали та несучасні технології будівництва не мають такої ефективності в утриманні тепла, як нові матеріали та сучасні методи утеплення. У такому разі утеплення фасаду стає актуальним завданням.
  • Високі енерговитрати: Якщо рахунки за опалення квартири значно вищі за середній, це може бути ознакою того, що утеплення фасаду необхідне. Тепловтрати через стіни можуть бути однією з причин підвищених витрат на енергію.
  • Конденсація та пліснява: Постійні проблеми з конденсацією вологи на стінах та утворенням плісняви можуть говорити про недостатню теплоізоляцію фасаду. Утеплення допоможе запобігти цим проблемам, створюючи бар’єр для конденсації та забезпечуючи більш комфортні умови проживання.

Якщо у вас є перелічені вище проблеми, то радимо звернутись до компанії Lufikalp, це промислові альпіністи з багаторічним досвідом роботи та задоволеними клієнтами, а вартість робіт на утеплення фасадів ціна за м2 можете дізнатись на сайті компанії.

Переваги утеплення фасаду:

  • Енергозбереження: Утеплений фасад значно знижує втрати, що в свою чергу знижує споживання енергії на опалення. Це дозволяє заощадити гроші та знизити негативний вплив на навколишнє середовище.
  • Поліпшення комфорту: Утеплення фасаду підвищує теплозберігаючі властивості стін, що створює комфортніші умови проживання. Тепла квартира – це особливо актуально у холодні зимові місяці.
  • Підвищення вартості нерухомості: Утеплення фасаду може підвищити вартість вашої квартири. При продажі або здачі в оренду житло, що утеплює, буде більш привабливим для потенційних покупців або орендарів.
  • Звукоізоляція: Утеплення фасаду не тільки знижує тепловтрати, але також сприяє покращенню звукоізоляції приміщення. Товстий шар утеплювача на стіні може бути додатковим бар’єром для шуму з вулиці, що створює тихішу і спокійнішу атмосферу всередині квартири. Це особливо актуально для мешканців, які проживають у галасливих міських районах або поряд із жвавими дорогами.
  • Поліпшення зовнішнього вигляду: Утеплення фасаду також може значно покращити зовнішній вигляд будівлі та надати йому сучасного чи стильного вигляду. Існує широкий вибір оздоблювальних матеріалів для фасадів, що утеплюють, які можуть підкреслити архітектурні деталі і додати естетичну чарівність будівлі.
  • Підвищення захисту стін від пошкоджень: Утеплений фасад також служить додатковим захистом стін від впливу зовнішніх факторів, таких як дощ, вітер та сонячні промені. Це допомагає запобігти пошкодженню стін та збільшує їх термін служби, що у свою чергу сприяє економії на ремонтах та обслуговуванні будівлі.

Утеплення фасаду квартири – це не тільки спосіб заощадити гроші на опаленні, а й підвищити комфортність проживання. Важливо враховувати кліматичні умови регіону та стан будівлі. Якщо у вас є проблеми з енергоспоживанням та комфортом, зверніться до професіоналів Lufikalp для оцінки необхідності та можливості утеплення фасаду вашої квартири.