Субота , 25.05.2024

До уваги водіїв! На об’їзній Зборова на час ремонту моста облаштували об’їзд

З 4 серпня буде заборонено рух усіх видів транспорту мостом через річку Стрипа на обході міста Зборів (км 31+986). Стартує ремонт аварійної штучної споруди на трасі М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська.

Про це сьогодні повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Поруч із мостом побудовано тимчасову об’їзну дорогу, яка здатна витримати як легкові авто, так і вантажівки. Рух нею буде здійснюватися у 2 сторони.

Водіїв просять бути уважними на ремонтованій ділянці траси, зважати на нові дорожні знаки та неухильно дотримуватися їхніх вимог.

Як зазначають у Службі, 36-метровий міст через річку Стрипа був збудований у 1986 році. Він перебуває в аварійному стані. Серйозні пошкодження можуть призвести до руйнування переправи. Відбулася руйнація прогонових балок, карбонізація бетону і значна корозія арматури споруди.

З огляду на стратегічну важливість траси М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська для логістики області та країни, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області ініціювала невідкладний ремонт мосту.

Роботи виконуватимуться за кошт Європейського інвестиційного банку.

Планується замінити прогонову будову, відремонтувати опори, влаштувати перехідні і розподільчу плиту, тротуари, нанести гідроізоляцію та захисне покриття тротуарів, провести антикорозійний захист підмостових поверхонь, влаштувати 2 шари асфальтобетонного покриття, нанести розмітку, встановити нове бар’єрне і перильне огородження.

Читайте також:
Підозрюваному у хабарництві Михайлові Головку повернуть вилучені кошти