Неділя , 14.07.2024

Сергій Надал: Шість тепловізорів та спеціалізоване взуття для розмінування передали для тернополян на фронті

Військові частини, які сформовані у Тернополя регулярно надсилають запити з проханням надіслати їм необхідне обладнання. Тернопільська громада швидко виконує це замовлення.

Так працює система «Допомоги армії від Тернополя». Цього разу нашим військовим на фронт надіслали чергове обладнання. Також нещодавно виконком Тернопільської міської ради передав нашим військовим нове обладнання.

Тепловізори та спецвзуття для розмінування

31 липня, з Тернополя для потреб захисників тернопільської військової частини передали шість тепловізорів та взуття для розмінування територій. Як стверджує міський голова Тернополя, так громада виконала запит військових.

«Передаємо необхідне спорядження для захисників з військової частини, яка сформувалась у Тернополі. Саме вони сьогодні героїчно воюють на передовій і виганяють окупантів з нашої землі. Це та техніка, за якою звертались самі військові. Зокрема, передаємо тепловізори та взуття для розмінування територій. Бажаємо нехай ці речі допомагають нищити ворога і швидше звільняти нашу землю» – зазначив Сергій Надал.

Обладнання для військових частин

Також, враховуючи відповідні звернення військових частин, Тернопільською міською радою закуплено та передано на фронт обладнання на загальну суму 1 039 120 грн.

  1. Для військової частини А4ХХ0 передано портативні електростанції
  2. Для військової частини А7ХХ0 скеровано тепловізори та спеціалізовані черевики
  3. Для військової частини А71ХХ: запчастини для автотранспорту.

Нагадаємо

З Тернополя на фронт для лікування наших захисників знову вирушив мобільний стоматологічний кабінет. Це вже 11 поїздка на передову тернопільських стоматологів.

Читайте також:
У Тернополі реалізують унікальні для України програми підтримки «Родини Героїв» та «Дітей Героїв»