Вівторок , 25.06.2024

У Шумську водійка трактора за нетверезу їзду отримала 34000 грн штрафу

Шумський районний суд призначив покарання для водійки, яка повторно впродовж року керувала транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 5 січня 2023 року у селі Ходаки Кременецького району. Ввечері, близько 20:00, працівники поліції зупинили водійку міні-трактора “Допдфенд 244”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у кермувальниці явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки в установленому законом порядку. Результат позитивний – 2,08 проміле, що в 10 разів вище допустимої норми.

Вказане порушення вчинено повторно протягом року. Кількома місяцями раніше жінка попалася нетверезою за кермом автомобіля і отримала 17000 грн штрафу.

Вдруге поліцейські її зупинили нетверезою уже за кермом трактора.

Тому на порушницю склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Протокол направили для розгляду у Шумський районний суд.

У судові засідання водійка двічі не з’явилася, тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Шумський районний суд постановив водійку “Допдфенд 244” визнати винною у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також:
Понад два проміле: у Тернополі водій DAEWOO за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу