Субота , 25.05.2024

У Збаражі після відвідин суші-бару 17 людей потрапили до лікарні

У Збаражі після прийому їжі в одному із місцевих закладів харчування трапилося масове отруєння людей.

Про це сьогодні, 15 серпня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

У ході моніторингу соціальних мереж співробітники відділення поліції №4 міста Збаража здобули інформацію про масове отруєння людей після прийому їжі в одному із місцевих закладів харчування.

З’ясувалося, 12 серпня у Збаражі було відкриття нового суші бару, а 13-14 серпня 17 його відвідувачів звернулися до інфекційного відділення Збаразької центральної лікарні з ознаками отруєння. Лікарі медичної установи на запит поліцейських підтвердили інформацію про масове звернення пацієнтів, а також повідомили про подію санепідемстанцію та співробітників Держпродспоживслужби. Фахівці відібрали необхідні взірці їжі для лабораторних досліджень.

Наразі заклад харчування не працює. Його власники співпрацюють з поліцією та контролюючими установами. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу – порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Читайте також:
У Тернополі зіткнулися чотири автомобілі. Двоє людей травмовано