Субота , 20.07.2024

Майже три проміле: у Тернополі водій “Фіату” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 11 квітня 2023 року у місті Тернополі. Ввечері, близько 23:00, на проспекті Злуки, патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Фіат Скудо” за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування та перевірки документів патрульні помітили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився зі згоди водія на місці зупинки транспортного засобу в установленому законом порядку.

Результат виявився позитивним. Драгер показав 2,95 проміле, що майже в 15 разів вище допустимої норми. На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Протокол направили для розгляду у Тернопільський міськрайонний суд.

У судове засідання керманич “Фіату” не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Фіат Скудо визнати винним у вчиненні порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Читайте також:
У Збаражі водій “Славути” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу