Неділя , 14.07.2024

Нове швейне підприємство запрошує тернополян на роботу: є 200 вакансій

Швачки, оператори, закрійники, технологи, контролери – швейне підприємство має для тернополян 200 нових вакансій.

Про це сьогодні, 21 вересня, повідомили у прес-службі Тернопільського обласного центру зайнятості.

На замовлення ТОВ «Грін-мода» у Тернопільській філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулась зустріч-презентація роботодавця, у якій взяли участь 20 безробітних краян.

Представник товариства Олег Гижий розповів присутнім, що «Грін-мода» працює на ринку більше 15 років і спеціалізується на пошитті спеціалізованого одягу. Зараз ТОВ організовує свою філію у м. Тернополі на 200 робочих місць з сучасним обладнанням швейного виробництва.

Він ознайомив учасників заходу із вакансіями, які терміново потрібно укомплектувати у зв’язку з відкриттям цеху: швачка, оператор швацького устаткування, закрійник, технолог, контролер якості та зазначив, що за потреби є навчання безпосередньо на робочому місці, є повний соціальний пакет, можливості для кар’єрного розвитку.

Присутні дізналися про вимоги до кандидатів на вільні робочі місця, умови праці та її оплати, графік роботи.

Під час спілкування з представниками компанії 10 осіб зацікавились перспективою роботи швачками з навчанням на робочих місцях та записались на співбесіду безпосередньо на підприємстві для вирішення питання працевлаштування.

Оскільки підприємство має в планах створити 200 робочих місць, то запрошує всіх шукачів роботи на вакантні посади. За детальною інформацією можна звернутися у Тернопільську філію Тернопільського обласного центру зайнятості за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1 Б, тел.: 0673132266, 0352405852.

Читайте також:
Інвестування в Україні: які галузі обіцяють високу прибутковість?