Вівторок , 16.07.2024

Тернопільська міська рада на підтримку Героїв-захисників спрямувала майже 120 млн грн

На черговому засіданні сесії міська рад Тернополя 15 вересня додатково спрямувала майже 16 млн грн. на потреби наших військових.

Загалом лише з міського бюджету на допомогу та захист наших захисників вже виділено майже 120 млн грн. Плюс куплено 18 автомобілів. Це не враховуючи особистих коштів працівників міської ради та комунальних підприємств, на які регулярно закупляють автомобілі, дрони, військову амуніцію та техніку для військових. Це ще одна відповідь тим, хто дозволяє собі  заявляти, що Тернопіль мало допомагає фронту.

Хто вирішує, що купувати для військових

Вирішують самі військові. За весь час повномасштабного вторгнення сформувалася система співпраці громади Тернополя та військових підрозділів, які захищають нашу Батьківщину. Військові частини, які сформовані у Тернополі, регулярно надсилають запити з проханням надіслати їм необхідне обладнання. Міська влада швидко виконує це замовлення, бо кошти вже закладені у Програмі підтримки військових формувань Тернопільської громади. І необхідні нашим військовим речі оперативно відправляються на фронт. Тобто робота введеться системно і швидко. Наші захисники отримують необхідні саме їм речі, оперативно та швидко.

Деталі Програми

Загалом у «Програмі забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону» на виконання у міському бюджеті передбачено майже 95 млн гривень. Окрім витрат на допомогу військових формувань, понад 7 млн грн. передбачення на придбання житла військовим.

Що купується на ці кошти

У рамках реалізації Програми підтримки військових формувань Тернопільської громади проводиться закупівля засобів сучасного радіо та супутникового зв’язку, надання доступу до системи супутникової системи зв’язку, засобів візуального спостереження (біноклів, приладів нічного бачення, тепловізорів тощо), техніки, запасних частин, квадрокоптерів, пристроїв автономного   живлення та іншого, ремонт техніки військових формувань тощо.

Таким чином, це комплексна програма допомоги наших військових на фронті, забезпечення їх необхідною технікою та обладнанням. А також забезпечується постійний ремонт техніки.