Неділя , 14.07.2024

У Тернополі водій ВАЗу за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 2 квітня 2023 року у селі Біла, що поблизу Тернополя. Ввечері, близько 21:30, на вулиці Сагайдачного патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2109” (“дев’ятка”), який порушував правила дорожнього руху.

Під час спілкування та перевірки документів патрульні помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився зі згоди водія у медичному закладі. Висновок лікаря-нарколога – позитивний.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Протокол направили для розгляду у Тернопільський міськрайонний суд.

У судове засідання водій ВАЗу не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2109” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також:
У Шумську нетверезий водій Жигулів віз внука до лікарні і отримав 17000 грн штрафу