Понеділок , 04.12.2023

Фрезерні верстати з ЧПУ для виробництва металевих виробів

Сучасний промисловий сектор неможливо уявити без використання високоефективного фрезерного обладнання з числовим програмованим управлінням (ЧПУ).

Ця технологія забезпечує високий рівень продуктивності, точності та автоматизації у виготовленні металевих виробів. Українська компанія НВП «ДИС-ГРУП» є вашим надійним партнером у виборі та постачанні найсучасніших верстатів з ЧПУ.

Висока продуктивність та точність

Наша компанія є офіційним дилером провідних світових виробників верстатів та обладнання для металообробки. У каталозі представлено широкий спектр моделей техніки, які відрізняються високою продуктивністю та надійністю. Фрезерні верстати, доступні для вас, відзначаються такими перевагами:

  • Автоматизація процесів: завдяки ЧПУ, багато операцій обробки металу можуть бути автоматизовані. Це дозволяє знизити втрати через людський фактор та забезпечити високу точність виготовлення деталей за ескізами та кресленнями.
  • Універсальність та гнучкість: легко адаптуються до різних видів металевих заготовок. Ви можете швидко змінювати програми для обробки різних деталей, що забезпечує гнучкість у виробництві.
  • Висока точність:  дозволяють досягти вельми високої точності обробки деталей, навіть у великих обсягах виробництва.
  • Доступна вартість: наші пропозиції дозволяють вам обладнати своє підприємство сучасним обладнанням без великих витрат.

Вибір фрезерного обладнання в Україні

Якщо ви плануєте розширити виробничу базу або підвищити рівень обробки металевих виробів, компанія НВП «ДИС-ГРУП» є вашим найкращим вибором для придбання фрезерних верстатів з ЧПУ в Україні. Ми маємо великий асортимент найсучасніших станків, які відповідають найвищим стандартам якості та надійності.

Фрезерні верстати з ЧПУ використовуються в різних галузях промисловості, включаючи автомобілебудування, приладобудування та меблеву промисловість. Їхні основні переваги включають:

  • Числове програмоване управління: ця технологія дозволяє автоматизовано керувати верстатом за допомогою комп’ютера та спеціальних програм. Це забезпечує високий рівень точності та робочу швидкість.
  • Зведення людського фактора до мінімуму: оператору лише потрібно задати програму та налаштувати інструменти, решта процесів відбувається автоматично.
  • Гнучкість та універсальність: обладнання можна легко налаштовувати для обробки різних видів деталей.

Обирайте перевірене обладнання

У НВП «ДИС-ГРУП» ви зможете купити фрезерні верстати з ЧПУ в Києві від виробників, таких як Pratic та Baofeng. Наше обладнання відзначається високою продуктивністю, ергономічним дизайном та високою точністю обробки деталей.

Фрезерні верстати від Pratic — незамінні помічники для багатьох підприємств завдяки винятковим характеристикам. Забезпечують високу продуктивність та точність при обробці чорних та кольорових металів, включаючи профільний прокат та п’ятисторонню обробку. Шпиндель досягає 24000 оборотів на хвилину, забезпечуючи якість і низький рівень шуму. Серія фрезерних верстатів PIQ для точіння і фрезерування проста у використанні та має низький рівень шуму. Підтримує до 16 робочих інструментів, зі зміною за 3 секунди, забезпечуючи високу ефективність.

Якщо ви плануєте оновити своє виробництво, відкрити новий цех або модернізувати наявний, не вагайтеся замовити фрезерні верстати з ЧПУ від НВП «ДИС-ГРУП». Наші консультанти завжди готові надати вам докладну інформацію та допомогти вибрати оптимальний варіант обладнання для вашої компанії. Разом з нами ви зможете підняти виробництво на новий рівень та забезпечити високу якість виробів з металу. Не гайте часу, звертайтеся до нас прямо зараз!