П’ятниця , 01.12.2023

У селі поблизу Тернополя виявили підпільну гуральню (ВІДЕО)

Майже сімсот літрів спиртосуміші виявили працівники поліції у жителя села Чистилів. Чоловік виготовляв та реалізовував алкоголь.

Про це сьогодні, 27 жовтня, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Під час обшуків, проведених під процесуальним керівництвом окружної прокуратури, слідчі виявили мініцех з виготовлення елітних спиртних напоїв.

“Бізнесмен” у недобудованому гаражному приміщенні, розташованому на території свого домогосподарства,  розливав алкоголь – горілка, віскі, бренді, коньяк та інші напої. Виробництво проводилося в антисанітарних умовах.

Увесь товар розливався з однієї бочки, але у різні фірмові пляшки. Аби напій відрізнявся кольором та смаком, він до сурогату додавав різні есенції та барвники.

Під час обшуку у чоловіка, окрім спиртосуміші, вилучили коробки на різні алкогольні напої, корки та пляшки. Встановлюють слідчі, звідки “бізнесмен” брав сировину та кому реалізовував свій “елітний” алкоголь.

Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 204 ККУ(незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Вирішується питання про оголошення йому підозри. Триває слідство.

Читайте також:
Реабілітаційна клініка для алкозалежних: відновлення життя