Понеділок , 29.04.2024

Євро-2024: збірна України з рахунком 3:1 перемогла Мальту

Вчора, 17 жовтня, у матчі відбору на Євро-2024 національна збірна України з футболу в гостях з рахунком 3:1 перемогла команду Мальти.

Незважаючи на доволі переконливий результат, поєдинок видався для нашої збірної непростим.

Уже на старті матчу українці пропустили гол. На 13-ій хвилині Мбонг по центру втік від наших захисників і з лінії штрафного майданчика влучно пробив по воротах Трубіна.

Після забитого м’яча мальтійці перейшли суто в оборону, тож зламати їхні захисні редути було непросто.

Втім, іще до перерви підопічні Сергія Реброва зуміли не тільки відігратися, але й вийти вперед.
Спочатку на 38-ій хвилині після подачі Судакова на дальню стійку Камензулі зрізав м’яч у власні ворота.

А на 43-ій хвилині мальтійці у власному штрафному майданчику завалили Мудрика і суддя призначив пенальті. 11-метровий удар реалізував Довбик і на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь нашої команди.

У другому таймі збірна України контролювала м’яч, але небезпечних моментів фактично не створювала і остаточну крапку у грі вдалося поставити тільки на 85-ій хвилині – Мудрик підхопив м’яч на лівому фланзі, змістився у центрі і влучно пробив у дальній кут.

3:1 – цілком заслужена і вкрай необхідна перемога збірної України.

В іншому матчі групи С збірна Англії вдома обіграла Італію з рахунком 3:1 і достроково здобула путівку на Євро-2024.

Турнірна таблиця у групі С наразі виглядає таким чином: Англія – 16 очок, Україна – 13, Італія – 10, Північна Македонія – 7, Мальта – 0.

Італійці поки що зіграли на одну гру менше за збірну України і мають шанси наздогнати її за очками. Тож доля другого місця у групі С буде вирішуватися у заключному поєдинку групового етапу Україна – Італія, який відбудеться 20 листопада.