Понеділок , 04.12.2023

Сергій Надал: Дякую волонтерам, які духовно та фізично підтримують та допомагають нашим Героям-захисникам

У Тернопіль повернулися волонтери «Допомога армії від Тернополя» та стоматологи волонтери.

Минулого тижня з передової повернулися волонтери «Допомога армії від Тернополя». Також за минулий тиждень майже 200 наших Героїв-захисників отримали на передовій стоматологічну допомогу від тернопільських волонтерів-стоматологів. Загалом мобільна стоматологія Тернополя проліковала 2153 захисників на передовій.

Допомога армії від Тернополя

«Допомога армії від Тернополя» повернулася додому Цього разу волонтери побували у Дніпропетровській, Донецькій та Харківській області. Перед тим, тернопільський виконком виділив 800 л дизельного пального для поїздки волонтерів.

«Наші волонтери успішно доставили посилки для захисників на фронт. Велика подяка вам за те, що насамперед, підтримуєте духовно наших Героїв. Дякуємо за те, що успішно доставляєте їм передачі від тернополян та різноманітну амуніцію від нашого міста. Нехай ангел охоронець вас оберігає та щасливої вам дороги! Дякуємо воїнам за невпинну боротьбу, за силу та відважність. Разом ми здолаємо московське зло. Слава волонтерам! Слава Героям! Слава Україні!», – заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

На базі управління соціальної політики (вул. Миколи Лисенка, 8-А) з червня активно працює центр «Допомога армії від Тернополя», який здійснює безкоштовну доставку посилок в місця дислокації військовослужбовців.

Мобільна стоматологія – проліковано 2153 Героїв

Цими вихідними з чергової поїздки також повернувся мобільний стоматологічний кабінет Тернополя. Цього разу медики Тернопільської міської стоматологічної поліклініки лікували наших захисників на бойових позиціях Херсонщини.

За понад тиждень лікарі-стоматологи надали терапевтичну та хірургічну допомогу 196 захисникам.

Загалом це вже п’ятнадцята поїздка мобільного стоматологічного кабінету. З початку роботи мобільної стоматології проліковано 2153 захисникам на передовій.

Проєкт мобільної стоматології реалізували у Тернополі у серпні 2022 року. Кабінет має відповідне стоматологічне обладнання, інструментарій, медикаменти для лікування у польових умовах. Його допомогла втілити місцева фірма «Галіт», яка займається виробництвом стоматологічного устаткування.

Нагадаємо

Тернопільська міська рада надає активну допомогу нашим захисникам, військовим частинам, добровольчим формуванням та іншим структурам, які обороняють нашу країну, та їх сім’ям у тилу.

Загалом, від початку війни Тернопільська міська рада фінансувала і продовжує купувати на запити військових частин придбання техніки, дронів, коптерів, інших інструментів та обладнання.

У громаді діє декілька програм, через які надається допомога нашим захисникам. Найбільша з них – Програма забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову ТМТГ, в рамках якої лише на рахунки військових частин було перераховано понад 53 млн грн.

Читайте також:
Кому подякувати, що бюджет українських міст зменшились на 30%, а ПДФО передали тим, хто купує яйця по 17 грн