Вівторок , 16.07.2024

У Тернополі водій “Форда” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував транспортним засобом у стані сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 14 травня 2023 року у місті Тернополі. Ввечері, близько 23:15, на вулиці Підволочиське шосе патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “Ford C-Max”.

Під час спілкування та перевірки документі патрульні помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та у медичному закладі водій “Форда” відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху. При цьому водій не заперечував факту вживання алкогольних напоїв і зізнався про це патрульним, що зафіксовано на відео.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за п’яну їзду. Тому цього разу на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Також на водія склали протокол за ч. 3 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, на яку встановлено тимчасове обмеження у такому праві).

У суді обидва протоколи об’єднали в одну справу. У судове засідання водій “Форда” не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Ford C-Max” визнати винним у вчиненні порушень ч. 3 ст. 126 КУпАП і ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також:
Два проміле: у Тернополі водій “Шкоди” за п’яну їзду отримав 17000 грн штрафу