Неділя , 14.07.2024

Carpetman з гурту Kalush Orchestra випустив англомовний трек Endless fight

Один з найзагадковіших учасників гурту Kalush Orchestra випустив пісню про нескінченну боротьбу з собою та кліп до неї. Це вже не перша композиція артиста, але перша, яку побачила українська аудиторія. 

Carpetman

Дивитися кліп на YOUTUBE

Endless fight  відправляє слухачів у глибинну подорож самопізнання. Пісня  досліджує боротьбу за пошук сенсів та мети існування, наповненому невизначеністю. Артист розмірковує над таємницями життя та шукає відповіді на інтригуючі та болючі питання: «Чи можу я побачити світло?  Чи можу я зупинити цю нескінченну боротьбу? Чому я досі тут?» 

Endless fight — не просто пісня, це потужне вираження вразливості та мужності протистояти своїм внутрішнім демонам. Поєднання альтернативних та інді-елементів з унікальним вокалом Carpetman виділяє його серед інших артистів сучасної музичної індустрії.

Carpetman запрошує слухачів приєднатися до нього в цій музичній подорожі, яка виходить за межі звичайних рамок. Вихід релізу присвячений глядацькому голосуванню за 11-го учасника у національному відборі на Євробаченні 2024, який проходить в ДІЯ

Carpetman – український англомовний артист-космополіт з сучасним баченням жанрів електронної та альтернативної музики.  Carpetman пише тексти, створює музику та відповідає за продакшен пісень.

Трек Endless fight вже доступний на музичних платформах

Читайте також:
Гурт Kalush Orchestra випустив пісню про сильні почуття, які не знають меж