Вівторок , 27.02.2024

Особливий помічник для широкого кола задач – телескопічні навантажувачі та їх особливості

Телескопічні навантажувачі, також відомі як навантажувачі з телескопічною стрілою, знайшли широке застосування в різних галузях завдяки своїй універсальності та багатофункціональності.

Ці машини мають велику маневреність, здатність працювати на нерівній місцевості і високу підйомну здатність, що робить їх дуже корисними в різних сценаріях.

телескопічний навантажувач

Де будуть корисні?

Є кілька областей, де вони активно використовуються.

 • Телескопічні навантажувачі широко застосовуються на будівельних майданчиках для підняття та переміщення матеріалів на висоту, таких як будівельні блоки, сталеві балки та ін.
 • У сільському господарстві телескопічні навантажувачі використовуються для підйому та переміщення сіна, силосу, палет з урожаєм, а також інших завдань, пов’язаних з обслуговуванням ферм.
 • На складах телескопічні навантажувачі застосовуються для ефективного переміщення вантажів на висоту, завантаження та розвантаження полиць та палет, а також обслуговування різних складських операцій.
 • У деяких випадках телескопічні навантажувачі використовуються для підняття та переміщення вантажів на транспортні засоби, такі як вантажівки.
 • Телескопічні навантажувачі можуть використовуватися в гірничодобувній промисловості для підняття та переміщення матеріалів, а також обслуговування обладнання на висоті.
 • В енергетичній галузі телескопічні навантажувачі використовуються для обслуговування електростанцій, встановлення та обслуговування електрообладнання на висоті.

Основні характеристики які є перевагою для даного типу техніки

Характеристики телескопічного навантажувача можуть істотно відрізнятися залежно від конкретної моделі та виробника. Однак, є кілька основних характеристик, які часто враховуються при оцінці та виборі телескопічного навантажувача.

Максимальна вага вантажу, який телескопічний навантажувач може підняти та перемістити. Вантажопідйомність залежить від типу використовуваного обладнання та довжини телескопічної стріли і може досягати до 5 тонн.

Довжина телескопічної стріли визначає максимальну відстань, на яку телескопічний навантажувач зможе висунути вила. Це важливо для роботи з вантажами, що знаходяться на відстані машини. Для Manitou такий параметр може сягати 10 метрів. Також від даного параметру залежить максимальна висота, на яку телескопічний навантажувач може підняти вантаж. Це може бути важливим параметром під час роботи на будівельних об’єктах або в складських умовах.

Що входить в конструкцію телескопічного навантажувача

телескопічний навантажувач

Телескопічний навантажувач складається з кількох ключових компонентів, які забезпечують його функціональність та багатофункціональність. Основні елементи включають:

 • Основна рама або підвіска, на якій встановлені інші компоненти. Шасі зазвичай має чотири колеса .
 • Місце для оператора, обладнане панеллю управління, сидінням, педалями та іншими елементами для забезпечення комфорту та безпеки оператора.
 • Телескопічна стріла, яка може подовжуватися та скорочуватися. Телескопічна стріла зазвичай оснащена гідравлічною системою для керування цим процесом. Вона надає навантажувачу можливість підніматися на висоту та подовжуватись для досягнення об’єктів на відстані. Також ця система включає гідравлічні циліндри і насоси, що забезпечують підйом, опускання і подовження телескопічної стріли. Гідравлічна система також може керувати іншими функціями, такими як нахил ковша та поворот ковша.
 • Залежно від конкретного застосування, телескопічний навантажувач може бути оснащений ковшем для переміщення матеріалів або вилами для підняття та транспортування палет.
 • Телескопічні навантажувачі зазвичай оснащені двигуном внутрішнього згоряння, таким як дизельний або бензиновий двигун, який забезпечує потужність пересування машини та роботи гідравлічної системи.
 • Електронні системи керування можуть бути використані для контролю різних функцій телескопічного навантажувача, таких як підйом, опускання та розширення стріли.

Ці компоненти працюють у сукупності, забезпечуючи телескопічному навантажувачу його унікальні можливості з підйому та переміщення вантажів на високих та далеких відстанях.

Обрати телескопічний навантажувач, такий як Manitou можна на сайті партнера матеріалу «Sklad Service» – це авторизований постачальник що займається складською технікою вже більше 17 років. Завдяки офіційному статусу постачальника, компанія дає гарантію на техніку до 2-х років.