Неділя , 03.03.2024

Штукатурення на великих площах: можливості механізованих штукатурних установок

В епоху нових технологій будівельна індустрія переживає значні зміни, особливо у сфері оздоблювальних робіт.

механізована штукатурка

Механізоване нанесення штукатурки, технологія, що прийшла з Європи, суттєво трансформувала підхід до штукатурення великих площ, ставши особливо актуальною на українських будівельних майданчиках.

Для такого типу робіт треба купити штукатурну станцію: https://topmaster1.com.ua/ua/g95492601-shtukaturnye-stantsii, обладнання, призначене для автоматизованого або механізованого нанесення суміші на поверхні будівель. Ця техніка використовується для полегшення і прискорення робіт, забезпечуючи високу якість поверхонь.

Використання штукатурних станцій: особливості та переваги

Основний прорив використання таких станцій полягає у збільшенні продуктивності та якості робіт. На відміну від традиційного ручного методу, де один майстер здатний штукатурити близько 6-8 квадратних метрів за зміну, механізований спосіб нанесення з технікою, наприклад, з магазину Топмайстер1, дозволяє збільшити цей показник до 25-35 квадратних метрів. Це означає, що при використанні механізованої технології майстри можуть обробити до 550-750 квадратних метрів на місяць, що в 4-5 разів швидше, ніж при ручній роботі.

Економічна вигода та продуктивність

Економічний аспект механізованого штукатурення також не можна недооцінювати. Вартість механізованої праці на 50-100% нижча, ніж вартість ручної праці. Це досягається рахунок скорочення необхідної кількості робочих і оплати за фактично оброблений обсяг. Наприклад, бригада з 5 осіб здатна виконати 2500-3500 квадратних метрів якісного штукатурного оздоблення на місяць. Таким чином, три бригади з 15 осіб можуть оборудити житловий будинок площею 10 000 квадратних метрів всього за місяць, тоді як для ручного способу потрібно вчетверо більше часу.

Якість та однорідність нанесення

Не менш важливою є і якість нанесення штукатурки. Механізація забезпечує ідеальну однорідність та пластичність розчину, що неможливо досягти вручну. Механізовані станції дозволяють приготувати необхідний обсяг розчину та нанести його єдиним шаром на всю поверхню за один підхід, що особливо актуально на великих площах.

Висновок

Механізоване нанесення штукатурки – це нова технологія, це нова культура будівництва. Вона дозволяє не лише оптимізувати трудовитрати та скоротити час виробництва, а й значно підвищує якість робіт. Завдяки цим перевагам, механізоване штукатурення стає все більш популярним та затребуваним на сучасних будівельних майданчиках України.