Вівторок , 27.02.2024

У Теребовлі водій “Сеату” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Теребовлянський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

штраф

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 20 червня 2023 року у місті Теребовлі. Ввечері, близько 22:40, на вулиці Князя Василька працівники поліції зупинили водія автомобіля марки “Сеат”.  Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах спиртного з рота, почервоніння очей та обличчя.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій “Сеату” відмовився у встановленому законом порядку, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху. Вказане порушення вчинено повторно протягом року.

Тому на водія “Сеату” склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій “Сеату” не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Теребовлянський районний суд постановив водія автомобіля “Сеат” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також –
Широкий вибір товарів для електромонтажних робіт за доступною вартістю