П’ятниця , 23.02.2024

Керамічні обігрівачі в AQUAVITAL: Ефективне тепло та сучасний дизайн

Найбільш запитуваним та кращим вибором для обігріву багатьох будинків та квартир, офісних приміщень є сьогодні керамічні обігрівачі.

В Україні купити різного типу обігрівачі пропонують багато компаній та магазинів, що спеціалізуються на реалізації опалювального обладнання цього класу.

Різного типу обігрівачі сьогодні є сучасними пристроями, що використовуються для ефективного обігріву приміщень, у тому числі й обігрівачі керамічні. Внаслідок своєї унікальної конструкції та принципу роботи вони мають велику популярність серед споживачів.

Керамічні обігрівачі: Особливості конструкції та принцип функціонування

Ключовою частиною конструкції керамічного обігрівача вважається керамічний елемент, який при подачі електроенергії на пристрій нагрівається та віддає своє тепло простору приміщення. Характеристика керамічних обігрівачів, що відрізняє їх від обігрівачів інших типів, включає дві важливі властивості даних пристроїв:

 1. Швидке нагрівання;
 2. Здатність довго підтримувати постійну температуру в приміщенні.

Саме ці дві якості роблять вибір керамічних обігрівачів пріоритетним для багатьох клієнтів магазину AQUAVITAL, де представлені в широкому асортименті.

В основі функціонування керамічних обігрівачів лежить метод конвекції, який ґрунтується на природному русі повітря. Керамічний елемент обігрівача нагрівається, передаючи тепло навколишньому повітрю. Піднімаючись, нагріте повітря стає легшим, воно підіймається і рівномірно розподіляється, створюючи у приміщенні комфортний мікроклімат. Бажаєте ніжитись у теплі та затишку у холодні зимові вечори? Вибір керамічного обігрівача AQUAVITAL стане для вас правильним рішенням і відмінною інвестицією в будинок.

обігрівач

Переваги керамічних обігрівачів: Ефективність, безпека, тиха робота

Керамічні обігрівачі мають кілька переваг, які роблять їх доцільним вибором у порівнянні з обігрівачами інших типів.

 1. Ефективність і швидкий розігрів — обігрівачі керамічні мають високу теплопровідність, що забезпечує швидке розігрів приміщення.
 2. Безпека — виробники часто оснащують керамічні обігрівачі вбудованими механізмами захисту від перегріву та випадкового перекидання, це є ключовими особливостями конструкції даних пристроїв.
 3. Мобільність — легка конструкція керамічного обігрівача, зручна для його перенесення всередині приміщення.
 4. Тиха робота — безшумне функціонування керамічних обігрівачів важливий критерій для використання в спальних приміщеннях або офісах.
 5. Економія енергії — енергоефективні керамічні обігрівачі допомагають знизити енергоспоживання, знижуючи рахунки на оплату електроенергії.
 6. Дизайн — стильні, елегантні та компактні, керамічні обігрівачі в AQUAVITAL представлені у різноманітних колірних рішеннях.

Вибирайте модель керамічного обігрівача в білому, сірому, бежевому, коричневому або чорному корпусі, щоб виріб максимально відповідав стилю інтер’єру вашого приміщення.

Де в Україні можна вигідно купити надійний керамічний обігрівач?

В онлайн магазині AQUAVITAL ви можете вибрати модель керамічного обігрівача, що сподобалася, не виходячи за межі свого житла. Ми пропонуємо можливість в Україні замовити керамічний обігрівач від відомих виробників, таких як Africa та Flyme.

Характеристики керамічних обігрівачів AQUAVITAL

Сайт нашого магазину пропонує зручну пошукову систему з фільтрацією, для зручного та швидкого пошуку обігрівача з необхідними характеристиками:

 1. Площа приміщення:
 • мінімальна — 7 м²;
 • максимальна — 40 м².
 1. Потужність обігрівача — від 370 до 1500 Вт.
 2. Тип управління:
 • з терморегулятором — автоматично регулює температуру повітря, підтримуючи заданий рівень температури у приміщенні;
 • з програматором — дозволяє попередньо налаштувати розклад роботи, що зручно для автоматизації обігріву у певний час;
 • без керування — вимагає ручного налаштування та контролю користувача.
 1. Розмір керамічного обігрівача (ширина/висота):
 • мінімальні параметри — 400 x 800 мм;
 • максимальні параметри — 1200 x 600 мм.
 1. Тип установки:
 • підлогові — мобільні та стабільні, ці моделі призначені для встановлення на підлозі;
 • настінні — монтуються на стіні, заощаджуючи простір та забезпечуючи ефективний розподіл тепла;
 • універсальні (настінні/підлогові) — можуть бути встановлені на підлозі або на стіні, надаючи користувачеві вибір.

Такий підхід дозволяє кожному клієнту вибрати обігрівач, що ідеально поєднується з інтер’єром його приміщення. Ви можете оформити замовлення на покупку обігрівача на сайті нашого магазину, де представлений широкий асортимент моделей, які відповідають різним потребам та уподобанням. Купити керамічний обігрівач у Києві з доставкою по всій Україні пропонує магазин AQUAVITAL.

обігрівач