Вівторок , 16.07.2024

Міська рада Тернополя закупила нові дрони для ЗСУ

На передову вирушили три квадрокоптери DJI Mavic на загальну суму маже 500 тисяч гривень.

Надал мавіки

Міська рада отримала запит на дрони від однієї з військових частин, яка сформована на базі Тернополя. Запит був оперативно опрацьований і на передову для наших Героїв-захисників відправили ще три квадрокоптери DJI Mavic на загальну суму 491 747, 25 грн.

Пряма мова мера

«Передали ще два квадрокоптери DJI Mavic 3T та один дрон DJI Mavic 3 для військових від нашої громади. Велика вдячність платникам податків. Нехай ці дрони допоможуть нашим воїнам виконувати завдання. Бажаю хлопцям щасливої дороги і якнайшвидшої перемоги», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо

Нещодавно міська рада Тернополя закупила та відправила на фронт чергову партію ноутбуків та багатофункціональних пристроїв, які будуть допомагати нашим Героям нищити московського окупанта. Загалом, за декілька днів передано техніки на майже 1 млн 300 тис грн.

Також для потреб захисників тернопільського батальйону, що входить до складу однієї з військових частин міста, передали автомобіль швидкої допомоги марки Мерседес. Авто придбали за кошти працівників міської ради. Воно відповідає усім необхідним характеристикам та обладнане базовими інструментами для надання первинної медичної допомоги (медикаментами, засобами особистої гігієни, перев’язувальними матеріали тощо).

Читайте також:
Глобальний рейтинг Numbeo: Тернопіль – одне з найбезпечніших міст не тільки в Україні, а й Східної Європи