Неділя , 25.02.2024

Понад три проміле: у Тернополі водій “Ланоса” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу

Тернопільський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння.

водій за кермом

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 18 червня 2023 року у місті Тернополі. Близько 16:15 на вулиці Протасевича патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “ЗАЗ Ланос”.

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння проводився на місці зупинки транспортного засобу за допомогою газоаналізатора “Alcotest 7510 ARMF 0310”. На табло приладу висвітлилося повідомлення, що виміряне значення концентрації алкоголю перевищує вимірювальний діапазон. У даної моделі алкотестера вимірювальний діапазон становить він 0 до 3 проміле.

Водій “Ланоса” з отриманим результатом погодився, від можливості проходження повторного огляду у медичному закладі відмовився.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

У судове засідання водій “Ланоса” не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Тернопільський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “ЗАЗ Ланос” визнати винним у вчиненні інкримінованого адміністративного порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Читайте також:
2,5 проміле: у Ланівцях водій “Жигулів” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу