Четвер , 29.02.2024

У Заліщиках водій “Жигулів” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Заліщицький районний суд призначив покарання для водія, який повторно протягом року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

штрафи

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 18 січня 2023 року у місті Заліщики. Ввечері, близько 23:00, на вулиці Степана Бандери працівники поліції зупинили водія автомобіля “ВАЗ 2101” (“Жигулі”, “копійка”).

Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у керманича явні ознаки наркотичного сп’яніння: розширені зіниці очей, які не реагують на світло, поведінка, що не відповідає обстановці.

Від огляду на стан сп’яніння водій у медичному закладі відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння).

У судове засідання водій “Жигулів” не з’явився, причини неявки не повідомив, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Заліщицький районний суд постановив водія автомобіля “ВАЗ 2101” визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Читайте також:
Згоріли інструменти: у Зборові виникла пожежа гаражу