Понеділок , 15.04.2024

Буде ще більше дронів для ЗСУ: у Тернополі оголосили новий тендер 12 500 000 гривень для закупівлі сотень дронів та іншої техніки

Міська рада Тернополя почала новий тендер на купівлю дронів, обладнання, спорядження, інструментів, та іншої техніки, яку потребують наші Герої-захисника.

Буде ще більше дронів для ЗСУ: у Тернополі оголосили новий тендер 12 500 000 гривень для закупівлі сотень дронів та іншої техніки

Тендер оголошено відповідно до запитів військових. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пряма мова мера

Мер Тернополя розповів, скільки коштів виділено на тендер.

Тернопільська міська рада на запити військових частин від початку повномасштабного вторгнення закупляє та передає необхідне захисникам. Особлива увага щодо дронів. У цьому тендері закуповуємо 45 квадрокоптерв DJI Mavic 3T, DJI Mavic 3T та DJI Mavic 3 Enterprise. Це дуже добра розвідувальна техніка, яку хвалять наші військові. На придбання квадрокоптерів виділили понад 6,6 млн грн. Також будуть закуплені зарядні станції, комплекти посилання сигналу, екскаватор тощо. Загальна суму тендеру складає 12 507 000 гривень», – повідомив Сергій Надал.

Нагадаємо

У щоденному режимі мерія Тернополя передає на фронт дрони. Так, 16 лютого міська рада передала на передову бійцям «Добровольчого Українського корпусу» Правого сектора три квадрокоптера Mavic.

15 лютого міський голова Сергій Надал передав три розвідувальні квадрокоптери DJI Mavic 3 для бійців військової частини, яка сформована на базі Тернополя.

14 лютого Тернопільська громада передала нашим Героям-захисникам дев’ять квадрокоптерів Mavic та 50 FPV-дронів.

12 лютого мерія Тернополя передала на передову для воїнів-артилеристів ще 30 ударних дронів. Наш Герої-артилеристи зараз стоять на першій лінії української оборони.

7 лютого міська рада Тернополя передала силам спецоперацій 100 ударних дронів. Того ж дня, мерія передала аеромобільній бригаді 20 ударних «бойових пташок».

Читайте також:
Сергій Надал поїхав на фронт до тернополян, щоб передати ударні FPV дрони від Тернопільської міської ради